Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

Ar skatītāju pārpildītām zālēm un pozitīvām ovācijām Cabaret ABSINTS 2019/2020 sezona ir slēgta.

Šī gada iestudējumā režisors Viktors Runtulis un viņa komanda atgriezās 20. gadsimta 30jos gados, kad Eiropā un ASV sāka veidoties vietas, kurās pulcējās radošas personības un dzīves baudītāji. Mākslinieki pa vienam vai vairāki uzstājās uz skatuves – kāds dziedāja, cits dejoja vai skaitīja dzeju, vēl cits to visu iemūžināja gleznā.  Pārējie, bohēmas un absinta virpuļa apņemti, vērtēja un baudīja šīs dzīvās performances.

Koncertiestudējuma “ABSINTS” veidotāji saglabāja gan šo intīmo uzstāšanās formu, gan arī veidoja ļoti krāšņas un iespaidīgas kulminācijas, kurās tika iesaistīti visi iestudējuma personāži. Skatītāji kļuva par lieciniekiem notikumam, pie kura veidošanas bija iesaistīti mūziķi, aktieri, horeogrāfi, cirkus mākslinieki, kostīmu un skatuves dizaineri, kā arī tehniskā komanda, lai visi kopā apstādinātu laiku un aicinātu ikvienu iejusties pagājušā gadsimta sākuma ainā.

Prožektori satumst, sarunas pieklust, līdz dzirdami tikai čuksti

ir neliels satraukums, bet Tu nepretojies un ļaujies saldā sapņa reibumam

viss paliek viegls, bezrūpīgs, bez saprāta ietekmes

Tevi pārņem bezsvara sajūta un gaistoša pieskāriena brīnums….ABSINTS

 

 

Cabaret cienītājs Juris Vaidakovs sniedz savu ieskatu par Cabaret Absints pirmizrādi: Jauns.lv raksts

Cabaret 30. gadu glamūrs, absinta saulriets un pikantā bohēma: Tvnet.lv raksts