Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

No 2013. – 2017. gadam projekts Cabaret par savu pieturvietu izvēlējās koncertzāli “Palladium”. Šajā telpā tika atgūts pirmo gadu izrāžu vērienīgums, jo gan skatuve, gan arī skatītāju zāle to pieļāva. Šajā laikā tapa krāšņas un spilgtas izrādes “La Luna”, “Peerle”, “ReLOVEvution”, “Jazzoteria”. Lai gan raksturā un muzikālā ceļojuma ziņā dažādas, tomēr visas šīs izrādes vienā aspektā bija vienotas – LAIKS. Skatītāji tika ierauti te pagājušā gadsimta sākumā, te – mūsdienās, rosinot domāt par to, kā mēs uztveram un ļaujamies laikam. Vai mēs atliekam un gaidām, laikā un vietā, kad vajadzētu rīkoties un radīt?

Mēs esam ieradušies ŠEIT, lai sastaptu brīnišķīgus ceļa biedrus, lai satiktu mīļotos, domubiedrus, draugus, kuru sirdis ir kā pērles. Un kad būs laiks atvadīties un doties prom, tas notiks viegli kā ieelpa, jo priekšā ir vēl daudz neizzinātu dzīļu.