Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

2018. gada decembrī projekta Cabaret trupa ar jaunu jaudu pārcēlās uz Sporta2Kvartāla lielo zāli un aicināja savus skatītājus uz līdz šim vērienīgāko izrādi “O”.

O ir par koncentrētu sākuma punktu. Kad putekļa lieluma čemodānā, cenšamies ietūcīt visu sadzīvoto, lai ceļotu ārpus riņķa līnijas. Ikreiz tuvojoties O pirmspaņemtā apjoms paliek arvien mazāks, bet pēcaiznestā – nepanesami viegls.

O ir par brīnumu, kas pārvar pievilkšanās un gaismas ātruma likumus. Par bērna beznosacījuma zinātkāri un ticību pasaules kārtībai. Par pilnu tukšumu.

O ir par atplestām apaļacīm caur kurām sirds uz pasauli skatās un muti, caur kuru ar pasauli sarunājas. O ir ceļš cauri. Caurums. Caurvējš. O ir laiktelpa, kur vismaz divas pasaules satiekas un jaunas dzīvības gaismas ātrumā top.