Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

Šo vairāk kā 15 gadu laikā ir tapušas ne tikai 15 dažādas izrādes, bet arī veidotas uzstāšanās dažādiem mērķiem un formātiem. Radošās grupas priekšnesumu un tērpu bāze ir tik liela, ka spēj pielāgoties jebkuram sarīkojuma veidam. Esam veidojuši gan krāšņas ceremonijas, gan lielu uzņēmumu īpašus notikumus telpās un brīvdabā. Mūsu radošā komanda spēj nodrošināt gan tehnisko pasākuma producēšanu, gan izveidot katra vakara īpašo scenāriju, ieintegrējot Cabaret īpaši atlasītos fragmentus Jūsu vakara neiztrūkstošajās sastāvdaļās. Mūsu apvienība ir veidojusi gan reklāmas kampaņas, gan nozīmīgas balvu pasniegšanu ceremonijas, gan televīzijas raidījumu tiešraides, gan lielus pilsētu svētkus. Katram gadījumam pielāgojam atbilstošus vakara vadītājus, māksliniekus, apkalpojošo un tehnisko personālu. Ir veidoti pasākumi gan Latvijā, gan kaimiņu valstīs, gan Krievijā, Armēnijā un pat Indijā. Šo gadu laikā savos pasākumos esam uzrunājuši starptautisku publiku un zinām, kā atrast īstos rīkus publikas apvienošanai. Ja vēlaties, lai Jūsu pasākums viesiem paliktu atmiņā vēl ilgi, ar vēlmi tajā atgriezties, tad īpaši nevilcinoties, sazinieties ar mums!

Saskaņā ar Eiropas GDPR regulu, konfidencialitātes hartu un personas datu aizsardzību SIA Producentu grupa Virus Art apņemas savākt tikai attiecīgus datus, kas noteikti nepieciešami, lai atbildētu uz jūsu pieprasījumu. Bez īpašas pieminēšanas no jūsu puses, attiecīgais departaments saglabās jūsu datus līdz 2 gadiem pēc tā saņemšanas. Lai saņemtu jebkuru pieprasījumu attiecībā uz jūsu personas datiem, lūdzu, sazinieties ar lietvedības nodaļu virusart@inbox.lv.