Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

Pašā pilsētas centrā, starp māju rindām, lielveikaliem, birojiem, kvartāliem, parkiem, ūdens un asfalta ceļiem, ir paslēpies kāds aizmirsts teātris. Ja tas būtu ceļojošais cirks, tad sen jau būtu salasījis savus vecos kauliņus un devies tālāk, bet nē… Šis kādreiz tika veidots pamatīgi un grezni – kā glauna smalko aprindu sanākšanas vieta. Par kādreizējās bohēmas klātbūtni liecina vien vecās afišas, sarūsējušais sienas pulkstenis, daži sudraba svečturi, samta priekškars un vecais saimnieks Lumjērs (arī tam jau lēnām smiltis sāk birt…).

Rudenī veco graustu jauks nost.

Noslēpumainā vieta darbosies savu pēdējo vasaru – tā sniegs patvērumu īpašo notikumu meklētājiem, un šad tad pat no krēslas līdz rītausmai. Tie būs brīnuma piepildīti brīži, kad klātesošie izšķīdīs laikā un pacelsies kādu kripatiņu virs zemes. No džezīgas dekadences, līdz dažādu sajūtu radītai miglai vai pat ūdens šaltij, kas atgriezīs no “aizspogulijas”.  Būs iespēja aizmirsties un tas nenozīmē kaut ko zaudēt – šad tad pat ir iespēja iegūt, un nereti pat vairāk…

Cabaret vasaras programma ir izveidota, kopīgi atlasot un pārveidojot projekta spilgtākos priekšnesumus, tiem pievienojot arī jaunas, izteiksmīgas dziesmas un dejas. Noslēpumainā teātra apmeklētājiem būs iespēja iejusties laikā, kad tapa Cabaret – 1930. gados Francijā, kur mazā liķieru pagrabiņā, izmeklētas auditorijas priekšā, mākslinieki sniedza savus priekšnesumus tik izjusti un trausli, ka bija saredzama vai katra asara un sviedru lāse un sadzirdams ikkatrs čuksts. Visus klātesošos vienoja kāds nenoformulēts kods. Tā bija Bohēma. Šajās dienās dzīvajam priekšnesumam ir dubults spēks, jo māksliniekiem ilgstoši ir nācies samierināties un klusēt. Ir “sakrājies”, jo visu šo laiku bija ko teikt.  Pēdējo divu gadu laikā uzkrāto pieredzi esam transformējuši skaistā priekšnesumā un vēlamies to nodot Jums.

 

 Dodieties mums līdzi, un mēs aizvedīsim Jūs muzikālā ceļojumā, kur sirdi  plosoši dziedājumi mīsies ar jutekliskām dejām un plašu smaidu izraisīs jau zināmas džeza balādes. Kā rozīnīte visam – dzirkstošie konferansjē un aktieru joki, kuru pirmavotus nav tālu jāmeklē, jo pati dzīve mums tos katru dienu piespēlē!

 

Gaidām Jūs ciemos, lai kopīgi izjustu prieka un klātesamības dzirksti, kas rodas no dzīvā priekšnesuma un atgriezeniskās saites.

 

Pasākumu vieta
 
Noslēpumainais teātris “Secret Spot “ (Sporta 2 kvartāls, Sporta ielā 2, ieeja no Hanzas ielas);
Datumi:

26., 27. augusts

23., 24. septembris
Ieeja no 19.00, sākums 19.45

 
Pasākumā piedalās
 
·      Džeza orķestris & pūtēju grupa;

·      Solisti;

·      Dejotāji;

·      Vakara vadītājs un viņa asistenti;

·      DJ starplaikā un pēc izrādes;

·      Tehniskais un apkalpojošais personāls;
 
 
·      Visa pasākuma laikā, publika tiek iesaistīta konkursos un konferansjē aktivitātēs.

 

Vakara norises plāns:

19.00 – 19.45  Apkalpojošais personāls un aktieri sagaida viesus, viesmīļi apkalpo galdiņus;
20.00 – 20.50. Laikā, kad viesi ir ieņēmuši vietas pie galdiņiem, sākas Cabaret vakara 1. daļa
20.50 – 21.20. Starpbrīdis;
21.20 – 22.10. Cabaret vakara 2. daļa
22.10 – 2.00. DJ, dejas, viesmīļi apkalpo galdiņus

 

 

 

No visām vietām zālē un parterā skatuve ir labi redzama.

Biļešu cenas vienai personai ir no EUR 31 – EUR 61 (kopā ir 5 cenu zonas)

https://www.aula.lv/pasakumi/cabaret-secret-spot

 

Uzkodas un dzērienus ir iespējams laicīgi pasūtīt, sazinoties ar mums, rakstot epastu uz virusart@inbox.lv. Visu pasākuma laiku galdiņus apkalpos viesmīļi.

 

Aicinām laicīgi pieteikt Jūsu rezervācijas!

 

Izrādes būs pavisam nedaudz un vietu skaits katrā izrādē limitēts.

 

Uz tikšanos Cabaret @ Secret Spot!

 

e-pasts: kolektīvie pieteikumi: virusart@inbox.lv

mājas lapa: www.cabaret.lv